Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wdj93m

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

more Recent Ratings
75 70% Love Actually (2003) - Apr 18, 2020
65 45% Van Helsing (2004) - Apr 18, 2020
90 95% The Princess Bride (1987) - Apr 18, 2020
65 45% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Apr 18, 2020
20 4% Vacation (1983) - Apr 18, 2020
80 87% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Apr 18, 2020
25 12% Ratatouille (2007) - Apr 18, 2020
40 20% Blast from the Past (1999) - Apr 18, 2020
75 70% Underworld: Evolution (2006) - Apr 18, 2020
75 70% The Little Mermaid (1989) - Apr 18, 2020