Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
webgerald

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Sep 15, 2018

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out webgerald's...
100 86% Mao's Last Dancer (2009) - Sep 15, 2018
20 13% Twilight (2008) - Sep 15, 2018
10 3% Alien 3 (1992) - Sep 15, 2018
40 26% Crocodile Dundee II (1988) - Sep 15, 2018
90 63% Scent of a Woman (1992) - Sep 15, 2018
50 34% Austin Powers in Goldmember (2002) - Sep 15, 2018
50 34% Ocean's Eleven (2001) - Sep 15, 2018
10 3% Hannibal (2001) - Sep 15, 2018
90 63% Braveheart (1995) - Sep 15, 2018
40 26% Rambo (2008) - Sep 15, 2018