weebitdrunk

weebitdrunk
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% Jurassic Park (1993) - Rated 05 Aug 2020
0% Dragon Ball (1986) - Rated 05 Aug 2020
78 48% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 05 Aug 2020
82 84% Corpse Bride (2005) - Rated 05 Aug 2020
81 79% Predator (1987) - Rated 05 Aug 2020
81 79% Dark Water (2005) - Rated 05 Aug 2020
80 64% Snake Eyes (1998) - Rated 05 Aug 2020
81 79% On the Waterfront (1954) - Rated 05 Aug 2020
80 64% In Time (2011) - Rated 05 Aug 2020
87 97% The Shape of Water (2017) - Rated 05 Aug 2020