weevil

weevil
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 0% Chernobyl Diaries (2012) - Rated 25 Feb 2013
92 81% Empire Falls (2005) - Rated 25 Feb 2013
82 14% 28 Days Later (2002) - Rated 18 Feb 2013
99 99% Good Will Hunting (1997) - Rated 08 Oct 2012
79 7% The Box (2009) - Rated 08 Oct 2012
77 6% The Fourth Kind (2009) - Rated 08 Oct 2012
87 43% The Haunting in Connecticut (2009) - Rated 08 Oct 2012
90 68% Zodiac (2007) - Rated 08 Oct 2012
85 30% Diary of a Wimpy Kid (2010) - Rated 08 Oct 2012
89 62% Kick-Ass (2010) - Rated 08 Oct 2012