weirax

weirax
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2017
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ISTJ

more Recent Ratings

94 77% Succession (2018) - Rated 25 Nov 2018
88 48% You Were Never Really Here (2017) - Rated 15 Nov 2018
90 60% La casa de papel (2017) - Rated 13 Oct 2018
75 21% Luther (2010) - Rated 16 Mar 2018
95 84% El Chapo (2017) - Rated 04 Feb 2018
87 42% As Good As It Gets (1997) - Rated 04 Feb 2018
77 23% House of Sand and Fog (2003) - Rated 04 Feb 2018
85 31% Crash (2005) - Rated 04 Feb 2018
89 54% St. Vincent (2014) - Rated 02 Nov 2017
92 68% Any Given Sunday (1999) - Rated 29 Sep 2017