wekle

wekle
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 09 May 2013
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Before Sunrise (1995) - Rated 09 May 2013
95 90% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 May 2013
95 90% Dead Poets Society (1989) - Rated 09 May 2013
90 75% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 09 May 2013
80 49% Incendies (2010) - Rated 09 May 2013
90 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 May 2013
80 49% Enemy of the State (1998) - Rated 09 May 2013
90 75% Goodfellas (1990) - Rated 09 May 2013
40 10% Red Eye (2005) - Rated 09 May 2013
60 16% The Woman in Black (2012) - Rated 09 May 2013