weltman

weltman
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 98% Boyhood (2014) - Rated 31 Jul 2016
93 72% Manhattan (1979) - Rated 29 Dec 2012
92 52% The Verdict (1982) - Rated 29 Dec 2012
92 52% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 29 Dec 2012
92 52% Dave (1993) - Rated 29 Dec 2012
77 1% Night at the Museum (2006) - Rated 29 Dec 2012
92 52% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 29 Dec 2012
93 72% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 29 Dec 2012
85 9% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 29 Dec 2012
92 52% The Blind Side (2009) - Rated 29 Dec 2012