wendyinky

wendyinky
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 17 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 94% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
84 65% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
58 22% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
100 99% The Sound of Music (1965) - Rated 14 Aug 2007
67 36% Far and Away (1992) - Rated 14 Aug 2007
70 43% Pleasantville (1998) - Rated 14 Aug 2007
66 34% American Graffiti (1973) - Rated 14 Aug 2007
77 52% The Lost Boys (1987) - Rated 14 Aug 2007
63 26% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 56% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007