wfettich

wfettich
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2017
Location: Romania

more Recent Ratings

Check out wfettich's...

75 18% Whiplash (2014) - Rated 25 Jan 2018
85 64% Loves of a Blonde (1965) - Rated 25 Jan 2018
85 64% Gandhi (1982) - Rated 07 Dec 2017
85 64% The Sixth Sense (1999) - Rated 07 Dec 2017
75 18% Brüno (2009) - Rated 07 Dec 2017
90 90% Batman Begins (2005) - Rated 07 Dec 2017
85 64% Psycho (1960) - Rated 07 Dec 2017
90 90% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 07 Dec 2017
85 64% The Last King of Scotland (2006) - Rated 07 Dec 2017
85 64% The Hunt for Red October (1990) - Rated 07 Dec 2017