whalecancer

whalecancer
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% Cold Mountain (2003) - Rated 08 Mar 2009
85 82% Garden State (2004) - Rated 08 Mar 2009
75 60% Closer (2004) - Rated 08 Mar 2009
85 82% V for Vendetta (2006) - Rated 08 Mar 2009
65 41% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 08 Mar 2009
75 60% Blazing Saddles (1974) - Rated 08 Mar 2009
85 82% Bowling for Columbine (2002) - Rated 08 Mar 2009
75 60% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 08 Mar 2009
85 82% Sicko (2007) - Rated 08 Mar 2009
85 82% Hoop Dreams (1994) - Rated 08 Mar 2009