wheetard

wheetard
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

5% Cloud Atlas (2012) - Rated 04 Dec 2013
"worst garbage ass shit"
30 30% Princess Mononoke (1997) - Rated 06 Nov 2013
80 87% Gladiator (2000) - Rated 06 Nov 2013
20 12% Bring It On (2000) - Rated 06 Nov 2013
30 30% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 06 Nov 2013
55 75% Holes (2003) - Rated 24 Jan 2013
50 65% Back to the Future Part III (1990) - Rated 24 Jan 2013
100 97% Rocky (1976) - Rated 24 Jan 2013
34 42% Hulk (2003) - Rated 24 Jan 2013
44 52% The Raven (2012) - Rated 24 Jan 2013