whiteface

whiteface
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 96% The Godfather: A Novel for Television (1977) - Rated 09 May 2015
66 38% Scent of a Woman (1992) - Rated 09 May 2015
66 38% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 09 May 2015
66 38% Ocean's Twelve (2004) - Rated 09 May 2015
77 69% Ocean's Eleven (2001) - Rated 09 May 2015
88 89% Carlito's Way (1993) - Rated 09 May 2015
80 80% The Godfather: Part III (1990) - Rated 09 May 2015
99 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 09 May 2015
55 18% Love and Other Drugs (2010) - Rated 09 May 2015
60 28% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 27 Feb 2015