whiteshadow

whiteshadow
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2018
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 18% Dancing Lady (1933) - Rated 10 May 2018
77 39% The Women (1939) - Rated 10 May 2018
56 3% Above Suspicion (1943) - Rated 10 May 2018
68 23% A Woman's Face (1941) - Rated 10 May 2018
90 85% Mildred Pierce (1945) - Rated 10 May 2018
88 75% Humoresque (1946) - Rated 10 May 2018
80 50% Daisy Kenyon (1947) - Rated 10 May 2018
84 61% Possessed (1947) - Rated 10 May 2018
80 50% Flamingo Road (1949) - Rated 10 May 2018
80 50% The Damned Don't Cry (1950) - Rated 10 May 2018