whoisjb

whoisjb
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% American Psycho (2000) - Rated 17 Dec 2012
94 68% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 17 Dec 2012
87 47% The Village (2004) - Rated 17 Dec 2012
89 53% Hostel (2005) - Rated 17 Dec 2012
90 62% Shutter Island (2010) - Rated 17 Dec 2012
87 47% The Ring (2002) - Rated 17 Dec 2012
76 33% Planet Terror (2007) - Rated 17 Dec 2012
90 62% Zombieland (2009) - Rated 17 Dec 2012
85 42% Beetlejuice (1988) - Rated 17 Dec 2012
90 62% The Shining (1980) - Rated 17 Dec 2012