wierdo

wierdo
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2019
Location: Egypt
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies and I want to get some hot recommendations

more Recent Ratings

80 20% Mandy (2018) - Rated 21 Jan 2019
75 5% Cheap Thrills (2014) - Rated 21 Jan 2019
85 45% The Neon Demon (2016) - Rated 21 Jan 2019
90 75% Happiness (1998) - Rated 21 Jan 2019
80 20% Whiplash (2014) - Rated 21 Jan 2019
85 45% Nightcrawler (2014) - Rated 21 Jan 2019
90 75% Fight Club (1999) - Rated 21 Jan 2019
85 45% In Bruges (2008) - Rated 21 Jan 2019
95 95% City of God (2002) - Rated 21 Jan 2019
90 75% Her (2013) - Rated 21 Jan 2019