wiggy2smiggy

wiggy2smiggy
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
40 6% Heartbreakers (2001) - Rated 14 Aug 2007
87 74% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
81 45% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
82 50% Baseketball (1998) - Rated 14 Aug 2007
87 74% Chopper (2000) - Rated 14 Aug 2007
86 68% Withnail & I (1987) - Rated 14 Aug 2007
81 45% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 14 Aug 2007
82 50% 48 Hrs. (1982) - Rated 14 Aug 2007
97 98% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007