wikirafa
Recent Ratings
Check out wikirafa's...
85 75% | The Dark Knight (2008) - Rated 11 Oct 2013 |
80 50% | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 11 Oct 2013 |
80 50% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 11 Oct 2013 |
90 93% | The Lives of Others (2006) - Rated 10 Oct 2013 |
90 93% | Fight Club (1999) - Rated 10 Oct 2013 |
95 98% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 10 Oct 2013 |
72 19% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 10 Oct 2013 |
85 75% | Run Lola Run (1998) - Rated 10 Oct 2013 |
82 62% | Schindler's List (1993) - Rated 10 Oct 2013 |
80 50% | Blade Runner (1982) - Rated 10 Oct 2013 |