willz

willz
Film Freak - 787 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2015
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Isle of Dogs (2018) - Rated 08 Apr 2020
73 43% Elling (2001) - Rated 08 Apr 2020
82 76% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 08 Apr 2020
21 0% Baby Driver (2017) - Rated 08 Apr 2020
82 76% Amour (2012) - Rated 08 Apr 2020
81 73% 1917 (2019) - Rated 08 Apr 2020
72 42% Coco (2017) - Rated 08 Apr 2020
70 35% Arrival (2016) - Rated 08 Apr 2020
82 76% Still Alice (2014) - Rated 21 Oct 2015
68 27% The Martian (2015) - Rated 21 Oct 2015