wilsoncito

wilsoncito
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 33% Shrek (2001) - Rated 22 Apr 2018
69 21% Contagion (2011) - Rated 22 Apr 2018
73 31% Police Academy (1984) - Rated 22 Apr 2018
88 82% As Good As It Gets (1997) - Rated 22 Apr 2018
79 57% Shakespeare in Love (1998) - Rated 22 Apr 2018
88 82% The Terminator (1984) - Rated 22 Apr 2018
92 95% There Will Be Blood (2007) - Rated 22 Apr 2018
91 93% Braveheart (1995) - Rated 22 Apr 2018
89 88% The Exorcist (1973) - Rated 22 Apr 2018
88 82% Falling Down (1993) - Rated 22 Apr 2018