windsurfer29

windsurfer29
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2007
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 57% Her (2013) - Rated 22 Feb 2015
81 57% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 20 Jan 2015
79 41% Inside Job (2010) - Rated 04 Jan 2015
85 82% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 04 Jan 2015
83 67% Filth (2014) - Rated 04 Jan 2015
84 75% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 04 Jan 2015
86 86% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 04 Jan 2015
82 62% 300 (2007) - Rated 04 Jan 2015
80 50% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 04 Jan 2015
84 75% The King's Speech (2010) - Rated 04 Jan 2015