winiciusss

winiciusss
Movie Buff - 454 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 71% The Expanse (2015) - Rated 21 May 2023
82 85% The Worst Person in the World (2021) - Rated 24 Sep 2022
63 33% I Onde Dager (2021) - Rated 10 Apr 2022
79 75% Mare of Easttown (2021) - Rated 10 Oct 2021
92 96% Planet Earth II (2016) - Rated 31 May 2021
77 71% The Gentlemen (2020) - Rated 20 Jul 2020
80 79% Weathering with You (2019) - Rated 12 Jul 2020
71 55% El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) - Rated 14 Mar 2020
73 59% Spring (2014) - Rated 01 Feb 2020
75 65% Joker (2019) - Rated 01 Feb 2020