winklerjj3

winklerjj3
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% Big Daddy (1999) - Rated 08 Apr 2012
85 45% My Fair Lady (1964) - Rated 08 Apr 2012
80 29% (500) Days of Summer (2009) - Rated 08 Apr 2012
30 4% Marley & Me (2008) - Rated 08 Apr 2012
60 12% Norbit (2007) - Rated 08 Apr 2012
95 79% Bridesmaids (2011) - Rated 08 Apr 2012
90 66% White Oleander (2002) - Rated 08 Apr 2012
90 66% Bella (2006) - Rated 08 Apr 2012
75 20% Timer (2009) - Rated 08 Apr 2012
85 45% The Sitter (2011) - Rated 08 Apr 2012