winski

winski
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 54% The Martian (2015) - Rated 10 Apr 2017
78 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 10 Apr 2017
82 67% The Lion King (1994) - Rated 10 Apr 2017
75 41% The Spectacular Now (2013) - Rated 10 Apr 2017
69 25% Bolt (2008) - Rated 10 Apr 2017
73 35% Zootopia (2016) - Rated 10 Apr 2017
79 54% Brave (2012) - Rated 10 Apr 2017
71 28% Big Hero 6 (2014) - Rated 10 Apr 2017
49 4% Bee Movie (2007) - Rated 10 Apr 2017
81 63% Ratatouille (2007) - Rated 10 Apr 2017