winterf

winterf
Movie Buff - 350 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2014
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 36% A Summer Dress (1996) - Rated 24 Jan 2014
40 11% Monsters University (2013) - Rated 24 Jan 2014
70 61% Together (2000) - Rated 24 Jan 2014
60 36% Arabian Nights (1974) - Rated 24 Jan 2014
75 79% Schindler's List (1993) - Rated 24 Jan 2014
60 36% Streetwise (1984) - Rated 24 Jan 2014
75 79% The Hole (1960) - Rated 23 Jan 2014
40 11% *batteries not included (1987) - Rated 23 Jan 2014
25 1% Demolition Man (1993) - Rated 23 Jan 2014
55 28% Back to the Future (1985) - Rated 23 Jan 2014