wizness

wizness
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 39% Sour Grapes (2016) - Rated 14 Jan 2017
77 20% The Secret of My Success (1987) - Rated 27 May 2016
92 89% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 27 May 2016
86 65% Falling Down (1993) - Rated 27 May 2016
86 65% Into the Wild (2007) - Rated 27 May 2016
76 16% The Misfortunates (2009) - Rated 27 May 2016
88 76% American Beauty (1999) - Rated 27 May 2016
85 57% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 May 2016
89 81% The Goonies (1985) - Rated 24 May 2016
87 70% Despicable Me (2010) - Rated 24 May 2016