wjgammage

wjgammage
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2015
Location: USA

more Recent Ratings

Check out wjgammage's...

95 91% A Bug's Life (1998) - Rated 28 Aug 2015
100 98% The Shining (1980) - Rated 28 Aug 2015
85 55% Tropic Thunder (2008) - Rated 28 Aug 2015
90 77% Back to the Future (1985) - Rated 28 Aug 2015
80 43% Unbreakable (2000) - Rated 28 Aug 2015
40 5% Pitch Black (2000) - Rated 28 Aug 2015
85 55% Training Day (2001) - Rated 28 Aug 2015
85 55% Alien: Resurrection (1997) - Rated 28 Aug 2015
90 77% Night at the Museum (2006) - Rated 28 Aug 2015
89 64% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Aug 2015