wjl124

wjl124
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% The Jacket (2005) - Rated 12 Feb 2020
100 86% Dumb and Dumber (1994) - Rated 12 Feb 2020
40 11% The Butterfly Effect (2004) - Rated 12 Feb 2020
70 24% Enemy (2014) - Rated 12 Feb 2020
100 86% The Warriors (1979) - Rated 12 Feb 2020
40 11% Hollow Man (2000) - Rated 12 Feb 2020
100 86% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 12 Feb 2020
90 55% Eurotrip (2004) - Rated 12 Feb 2020
100 86% Halloween (1978) - Rated 12 Feb 2020
95 67% The Devil's Advocate (1997) - Rated 12 Feb 2020