wkshaggy

wkshaggy
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% Elf (2003) - Rated 15 Mar 2016
70 25% Pitch Black (2000) - Rated 15 Mar 2016
70 25% Hollow Man (2000) - Rated 15 Mar 2016
75 58% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 15 Mar 2016
75 58% This Is the End (2013) - Rated 15 Mar 2016
70 25% Super Mario Bros. (1993) - Rated 15 Mar 2016
75 58% King Kong (2005) - Rated 15 Mar 2016
70 25% Van Helsing (2004) - Rated 15 Mar 2016
80 84% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 15 Mar 2016
70 25% Dawn of the Dead (1978) - Rated 15 Mar 2016