wmansfield

wmansfield
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 06 Nov 2015
100 95% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 06 Nov 2015
90 47% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 06 Nov 2015
90 47% The Longest Yard (2005) - Rated 06 Nov 2015
90 47% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 06 Nov 2015
100 95% Gosford Park (2001) - Rated 06 Nov 2015
100 95% WALL·E (2008) - Rated 06 Nov 2015
85 28% Django Unchained (2012) - Rated 06 Nov 2015
80 19% Runaway Bride (1999) - Rated 06 Nov 2015
95 76% Blade Runner (1982) - Rated 06 Nov 2015