wmelton

wmelton
Movie Buff - 479 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% The Wire (2002) - Rated 18 Feb 2019
90 90% Gimme Shelter (1970) - Rated 18 Feb 2019
90 90% I Remember You (2017) - Rated 26 Nov 2017
87 82% Arrival (2016) - Rated 17 Sep 2017
33 20% Lucy (2014) - Rated 17 Jun 2017
10 9% Manchester by the Sea (2016) - Rated 19 Feb 2017
90 90% Wild Tales (2014) - Rated 25 Jun 2015
85 77% Penguins of Madagascar (2014) - Rated 06 Dec 2014
88 84% Talaash (2012) - Rated 29 Sep 2014
79 50% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 20 Apr 2014