Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wojtekgron

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2018

Location: Poland

more Recent Ratings
Check out wojtekgron's...
78 56% Miss Congeniality (2000) - Oct 05, 2018
78 56% Game of Thrones (2011) - Oct 05, 2018
54 12% The Big Lebowski (1998) - Oct 05, 2018
71 38% Night at the Museum (2006) - Oct 05, 2018
67 27% Back to the Future Part III (1990) - Oct 05, 2018
87 89% La La Land (2016) - Oct 05, 2018
79 60% Her (2013) - Oct 05, 2018
69 33% Ant-Man (2015) - Oct 05, 2018
79 60% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Oct 05, 2018
72 40% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 05, 2018