wootastic

wootastic
Movie Buff - 294 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 21 Jan 2015
80 74% Inherent Vice (2014) - Rated 21 Jan 2015
60 38% Life of Pi (2012) - Rated 20 Jan 2015
40 9% Ghost Ship (2002) - Rated 20 Jan 2015
60 38% The Amityville Horror (2005) - Rated 20 Jan 2015
60 38% The Mummy Returns (2001) - Rated 20 Jan 2015
60 38% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 20 Jan 2015
60 38% The Village (2004) - Rated 20 Jan 2015
60 38% Aliens (1986) - Rated 20 Jan 2015
80 74% The Experiment (2001) - Rated 20 Jan 2015