worldofmagic

worldofmagic
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 94% The Departed (2006) - Rated 30 Dec 2019
90 48% Good Will Hunting (1997) - Rated 10 Dec 2019
90 48% The Social Network (2010) - Rated 23 Nov 2019
80 16% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 23 Nov 2019
95 76% Life of Pi (2012) - Rated 23 Nov 2019
70 6% Hotel Rwanda (2004) - Rated 23 Nov 2019
72 10% La La Land (2016) - Rated 23 Nov 2019
93 62% Inglourious Basterds (2009) - Rated 23 Nov 2019
92 58% The Shining (1980) - Rated 23 Nov 2019
85 28% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 Nov 2019