wormatwork

wormatwork
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Trouble in Paradise (1932) - Rated 26 Feb 2009
68 6% Broken Flowers (2005) - Rated 26 Feb 2009
65 5% Boys Don't Cry (1999) - Rated 26 Feb 2009
65 5% Bowling for Columbine (2002) - Rated 26 Feb 2009
75 10% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 26 Feb 2009
75 10% Blade Runner (1982) - Rated 26 Feb 2009
88 68% The Intruder (2004) - Rated 26 Feb 2009
72 8% Audition (1999) - Rated 25 Feb 2009
82 37% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 25 Feb 2009
77 14% Apocalypse Now (1979) - Rated 25 Feb 2009