worriedjfk

worriedjfk
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 17% Jurassic World (2015) - Rated 21 Nov 2016
75 7% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 21 Nov 2016
89 45% Jurassic Park (1993) - Rated 21 Nov 2016
93 78% Saving Private Ryan (1998) - Rated 21 Nov 2016
80 17% The Avengers (2012) - Rated 21 Nov 2016
85 36% Limitless (2011) - Rated 21 Nov 2016
78 9% Godzilla (2014) - Rated 21 Nov 2016
83 29% Saw (2004) - Rated 21 Nov 2016
25 1% ThanksKilling (2009) - Rated 21 Nov 2016
85 36% 21 Jump Street (2012) - Rated 21 Nov 2016