WoundedDemon

Recent Ratings
Check out WoundedDemon's...
80 66% | Shutter Island (2010) - Apr 22, 2021 |
90 83% | The Pursuit of Happyness (2006) - Apr 22, 2021 |
65 12% | Requiem for a Dream (2000) - Apr 22, 2021 |
80 66% | The Revenant (2015) - Apr 22, 2021 |
74 45% | The Haunting of Bly Manor (2020) - Apr 22, 2021 |
73 37% | The Haunting of Hill House (2018) - Apr 22, 2021 |
60 4% | The Queen's Gambit (2020) - Apr 22, 2021 |
70 25% | Spartacus: Gods of the Arena (2011) - Apr 22, 2021 |
70 25% | Spartacus (2010) - Apr 22, 2021 |
75 54% | Breaking Bad (2008) - Apr 22, 2021 |