Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wp6huD

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2020

more Recent Ratings
40 17% The Martian (2015) - Jan 23, 2020
65 42% Kung Fu Panda (2008) - Jan 23, 2020
55 32% Click (2006) - Jan 23, 2020
70 60% Wedding Crashers (2005) - Jan 23, 2020
75 78% The Shawshank Redemption (1994) - Jan 23, 2020
70 60% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Jan 23, 2020
65 42% Thor (2011) - Jan 23, 2020
90 96% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 23, 2020
75 78% Captain America: Civil War (2016) - Jan 23, 2020
15 3% Frozen (2013) - Jan 23, 2020