Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wr2xFr

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Sep 3, 2018

more Recent Ratings
80% Full Metal Jacket (1987) - Sep 03, 2018
50% The Pianist (2002) - Sep 03, 2018
20% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Sep 03, 2018
3% Bad Santa (2003) - Sep 03, 2018
10% Rush Hour 2 (2001) - Sep 03, 2018
80% Annie Hall (1977) - Sep 03, 2018
20% Spider-Man 2 (2004) - Sep 03, 2018
80% Lincoln (2012) - Sep 03, 2018
50% Superman: The Movie (1978) - Sep 03, 2018
50% Shaun of the Dead (2004) - Sep 03, 2018