wrkwrk

wrkwrk
Movie Buff - 345 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 23% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 27 Nov 2016
60 17% Bridesmaids (2011) - Rated 30 Oct 2016
70 32% Benny & Joon (1993) - Rated 30 Oct 2016
82 71% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 19 Jun 2016
88 88% Black Mirror (2011) - Rated 19 Jun 2016
65 23% Friends (1994) - Rated 13 Jun 2016
82 71% Husbands and Wives (1992) - Rated 13 Jun 2016
65 23% Pretty Woman (1990) - Rated 13 Jun 2016
80 61% Holes (2003) - Rated 13 Jun 2016
78 51% Drive (2011) - Rated 13 Jun 2016