wukovits

wukovits
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% Knives Out (2019) - Rated 27 Jan 2020
80 33% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 19 Jan 2020
85 59% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 19 Jan 2020
75 15% The Shining (1980) - Rated 19 Jan 2020
85 59% Superbad (2007) - Rated 19 Jan 2020
80 33% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 19 Jan 2020
80 33% Tropic Thunder (2008) - Rated 19 Jan 2020
80 33% Zoolander (2001) - Rated 19 Jan 2020
90 83% Cars (2006) - Rated 19 Jan 2020
95 95% Jaws (1975) - Rated 19 Jan 2020