wuwel

wuwel
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 14 May 2016
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 67% Into the Wild (2007) - Rated 14 May 2016
90 47% Waltz with Bashir (2008) - Rated 14 May 2016
95 67% Birdman (2014) - Rated 14 May 2016
100 87% Shutter Island (2010) - Rated 14 May 2016
80 21% The King's Speech (2010) - Rated 14 May 2016
80 21% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 May 2016
90 47% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 May 2016
90 47% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 14 May 2016
90 47% Full Metal Jacket (1987) - Rated 14 May 2016
80 21% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 14 May 2016