Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wwrdmU

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2019

more Recent Ratings
80 75% My Neighbor Totoro (1988) - Jul 28, 2019
78 53% Dracula (1992) - Jul 28, 2019
80 75% The Thin Red Line (1998) - Jul 28, 2019
60 3% Ted (2012) - Jul 28, 2019
80 75% The Prestige (2006) - Jul 28, 2019
75 35% Dumb and Dumber (1994) - Jul 28, 2019
75 35% Black Hawk Down (2001) - Jul 28, 2019
75 35% Equilibrium (2002) - Jul 28, 2019
80 75% Nightcrawler (2014) - Jul 28, 2019
75 35% Hail, Caesar! (2016) - Jul 28, 2019