wzw

wzw
Film Freak - 522 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 53% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 15 Mar 2019
70 75% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 15 Mar 2019
50 22% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 15 Mar 2019
71 77% Annihilation (2018) - Rated 15 Mar 2019
75 83% Arrival (2016) - Rated 15 Mar 2019
80 87% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 24 Jul 2018
84 90% Zootopia (2016) - Rated 24 Jul 2018
67 66% Vertigo (1958) - Rated 24 Jul 2018
65 53% Cloud Atlas (2012) - Rated 24 Jul 2018
72 79% The Godfather (1972) - Rated 24 Jul 2018