Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
x1EFLr

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 10, 2018

more Recent Ratings
100 % Elizabethtown (2005) - Oct 10, 2018
100 % Divergent (2014) - Oct 10, 2018
100 % Nerve (2016) - Oct 10, 2018
100 % Donnie Darko (2001) - Oct 10, 2018
50 % Little Nicky (2000) - Oct 10, 2018
25 % Happy Gilmore (1996) - Oct 10, 2018
100 % Wreck-It Ralph (2012) - Oct 10, 2018
100 % The Boondock Saints (1999) - Oct 10, 2018
25 % The Notebook (2004) - Oct 10, 2018
75 % Enchanted (2007) - Oct 10, 2018