Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
x1HqoW

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

more Recent Ratings
89 83% After Life (2019) - Jan 20, 2020
88 70% Knives Out (2019) - Jan 20, 2020
81 29% Pink Floyd The Wall (1982) - Jan 20, 2020
79 20% Contagion (2011) - Jan 20, 2020
89 83% Aladdin (1992) - Jan 20, 2020
70 4% The Shape of Water (2017) - Jan 20, 2020
75 12% Frozen (2013) - Jan 20, 2020
86 54% The Meaning of Life (1983) - Jan 20, 2020
87 62% Get Out (2017) - Jan 20, 2020
84 37% Bowling for Columbine (2002) - Jan 20, 2020