Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
x2RNdY

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Sep 9, 2018

more Recent Ratings
65 50% Crazy, Stupid, Love (2011) - Sep 09, 2018
50 25% Yes Man (2008) - Sep 09, 2018
90 88% Amélie (2001) - Sep 09, 2018
70 57% The Matrix (1999) - Sep 09, 2018
50 25% 101 Dalmatians (1996) - Sep 09, 2018
80 71% The Lego Movie (2014) - Sep 09, 2018
90 88% Before Sunrise (1995) - Sep 09, 2018
60 41% Watchmen (2009) - Sep 09, 2018
50 25% Saw (2004) - Sep 09, 2018
90 88% The 400 Blows (1959) - Sep 09, 2018