Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
x3nts4

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 13, 2020

more Recent Ratings
33% Men in Black III (2012) - Jan 13, 2020
33% Notting Hill (1999) - Jan 13, 2020
33% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jan 13, 2020
10 79% Deep Impact (1998) - Jan 13, 2020
33% Creed (2015) - Jan 13, 2020
40 87% Patton (1970) - Jan 13, 2020
33% 101 Dalmatians (1996) - Jan 13, 2020
33% Casper (1995) - Jan 13, 2020
33% 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 13, 2020
70% Ghost (1990) - Jan 13, 2020