Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
x8Wqqe

Flick Fan - 70 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2018

more Recent Ratings
50 16% Waterworld (1995) - Sep 18, 2018
60 22% Se7en (1995) - Sep 18, 2018
80 82% The Simpsons Movie (2007) - Sep 18, 2018
80 82% The Game (1997) - Sep 18, 2018
85 92% The Deer Hunter (1978) - Sep 18, 2018
50 16% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 18, 2018
65 31% Casino (1995) - Sep 18, 2018
20 5% S.W.A.T. (2003) - Sep 18, 2018
80 82% Falling Down (1993) - Sep 18, 2018
85 92% Good Will Hunting (1997) - Sep 18, 2018