Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xCblsI

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 27, 2019

more Recent Ratings
90 0% Catch Me If You Can (2002) - Aug 27, 2019
90 0% Dead Poets Society (1989) - Aug 27, 2019
80 0% Tangled (2010) - Aug 27, 2019
80 0% 21 (2008) - Aug 27, 2019
80 0% Toy Story 3 (2010) - Aug 27, 2019
80 0% Black Hawk Down (2001) - Aug 27, 2019
90 0% Breaking Bad (2008) - Aug 27, 2019
85 0% Enemy of the State (1998) - Aug 27, 2019
55 0% Click (2006) - Aug 27, 2019
85 0% Limitless (2011) - Aug 27, 2019