Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
xFSieB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
90 % Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 01, 2019
20 % Pearl Harbor (2001) - Feb 01, 2019
90 % Coming to America (1988) - Feb 01, 2019
40 % Cloud Atlas (2012) - Feb 01, 2019
80 % Pineapple Express (2008) - Feb 01, 2019
90 % Thank You for Smoking (2006) - Feb 01, 2019
90 % Rounders (1998) - Feb 01, 2019
80 % Hercules (1997) - Feb 01, 2019
80 % Inglourious Basterds (2009) - Feb 01, 2019
90 % The Dark Knight (2008) - Feb 01, 2019